KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15889218
nr 1588 9218
Oidentifierad konstnär. Signerad, Musikanter, oramad. Olja på duk, 60x90 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:46:16
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr